KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8225004

nr 822 5004

Oscar Paul, "Vårdag i ödemarken", 62 x 52

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 29 april 2013
kl 19:45:04